Markízy Markilux

Markízy Markilux

Používajú sa všade tam, kde je potreba tienenia –  v objekte, jeho časti alebo mimo objektu. Moderný dizajn plachiet rôznych tvarov zabezpečuje nielen ochranu proti slnku, ale zároveň pôsobí ako dizajnový doplnok stavby. Dizajnová stránka, precíznosť vyhotovenia a dlhoročné skúsenosti s výrobou plachiet – toto Vám ponúkajú tieto markízy. A tiež nemôžme zabudnúť na špeciálne tieniace látky, odolné voči poveternostným vplyvom.

Druhy markíz:

Chránia jednotlivé miestnosti pred slnečným žiarením. Sú vhodné pre všetky typy budov.

 

 

 

 

Takéto markízy spríjemňujú pobyt na terase a chránia Vás pred horúcimi slnečnými lúčmi. Typy markíz: kazetové, polokazetové a bezkazetové.

 

 

 

 

 

Sú to markízy špeciálne navrhované na použitie v zimných záhradách. Udržujú  optimálnu teplotu počas horúcich letných dní a zároveň chránia pred samotným oslnením. Napínací systém tiež zaručuje ušľachtilý vzhľad markízy aj celej zimnej záhrady.

 

 

Používajú sa tam, kde je potrebné zatienenie priestoru mimo objektu, napr. v záhrade alebo ak nám fasáda neumožňuje ukotviť nosný systém.  Sú opatrené stabilným nosným systémom. Moderný dizajn plachiet rôznych tvarov zabezpečuje najmä ochranu proti slnku na otvorených priestoroch a na terasách rodinných domov a hlavne tam, kde nie je možné umiestniť štandardnú markízu.

 

 

 

 

 

Systémové riešenie, ktoré je vhodné použiť v prípadoch, ak napr. na terasu vo veľkej miere dopadajú slnečné lúče z bočnej strany. Tiež pôsobí aj ako prvok zväčšujúci intimitu daného priestoru. Tento systém je možné posúvať presne podľa Vašej potreby.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.